Studio Punk Joga

Punk Jóga

Jógové studio PUNK JÓGA v Brně bylo založena v prosinci roku 2016 punkerkou Danou Čechmanovou.

Lektoři

Lektoři

Lektoři jsou vybírání jednoduše a intuitivně. Musí nám být blízká energie, kterou ...

Lekce

Lekce

PUNK JÓGA nabízí velkou škálu jógových lekcí. Vybere si mezi nimi začínající i ...

Jógové studio PUNK JÓGA jsem vytvořila podle vlastní vize o prostoru k setkávání. Každý z vás, kdo k nám přijde se stává hvězdou - hvězdičkou, která se rozsvítí a pak svítí ve společném vesmíru jménem PUNK JÓGA. Každá hvězda ví, že je součástí celku - s možností prostoru pro poznání, kým je ona sama. Jóga je klíčem k rozpoznávání záře každé hvězdy a odkrývání úrovní světla.

Je nástrojem poznání sebe sama, bez lží a okliček, kterými se rádi denně přikrášlujeme. Naše touha po "instantnosti", neměnnosti a pohodlné uniformitě, je jógou často rozmetána na kusy. Jóga je ve své podstatě iracionální záležitosí, je niterným bádáním, které potřebuje vnitřní osobní experimenty.


"Ohne se jak naše tělo, tak naše mysl." 


Jóga je individuální. Je zaměřena k jednotlivci, ale pro nás v PUNKU má ještě jeden další, velmi důležitý, rozměr ... funguje jako příležitost k navazování nových přátelství.

V PUNKU vám ze srdce ukážeme cestu, ale zbytek je na vás. Jóga sama vám nastaví zrcadlo a ukáže, kde se právě nacházíte, pokud ji dáte prostor.

Když do PUNKU vstoupíte, ucítíte jak je prostor “napapanej” nádhernou harmonickou energií, kterou vytváří každý z vás. Příliš se nedržíme konvencí, nenajdete u nás nic typického - bambusové věci, nehrají mantry. Což neznamená, že nectíme jógovou filosofii. Když u nás mantra hraje, nebo se zpívá je to něčí jasná volba, ne kolorit. Chceme prezentovat jógu tak jak ji vidíme my sami.

PUNK je místo napojené na kosmickou sílu vesmíru, kde energie frčí ve prospěch harmonizace všech úrovní prožívání. Na uzemnění si u nás můžete dát i kávičku, čaj (jsme coffee friendly, káva i čaj jsou u nás v cenně Vašeho pobytu, snažíme se o harmonizace na všech úrovních :-)) a dortíček. Jóga je o radosti.

Dana Čechmanová – duše PUNK JÓGY Brno

Náš Budha