Otázky & Odpovědi

Punk Jóga

Občas se člověk trochu ztratí a dokumentaci či podmínky nikdo nečte. Proto pár rychlých odpovědí.


Q: Jak se mohu rezervovat na lekci?
A: 
 Klikněte na tlačítko Rezervační systém. V tomto případě však musíte být již registrován(-a) v systému a mít buď minimální kredit (130,- Kč), nebo mít v systému platnou permanentku.


Q: Nechci se registrovat, je to problém?
A: 
Není, jen nebudete mít možnost rezervovat si místo na lekci. Můžete přijít jen tak, nemůžeme Vám však zaručit, že lekce nebude obsazena. Navíc v případě náhlého zrušení lekce nebudete o této skutečnosti informován(-a).


Q: Kdy se mohu rezervovat na lekci?
A: 
Na lekce se dá standardně přihlašovat čtyři týdny předem. Záleží tedy, kdy bude mít účet s dostatečným kreditem nebo aktivní permanentkou.


Q: Provedl(-a) jsem registraci, ale nemohu se do systému přihlásit!
A: 
Do e-mailu Vám po zadání nacionálů měla přijít zpráva obsahující aktivační odkaz, který je potřeba prokliknout. Ověřuje se tím platnost e-mailové adresy a zároveň tím částečně zabráníme zbytečné duplicitě uživatelů v systému. Pokud Vám e-mail nepřišel, možná skončil  ve spam složce - podívejte se raději i tam.


Q: Jaké jsou storno podmínky rezervace?
A: 
Storno podmínky jsou popsány v Pravidlech rezervačního systému na stránkách Rezervačního systému.V kostce řečeno: odhlásit bez penalizace (vstup z permanentky nebo celý kredit bude vrácen) se dá vždy do osmi hodin a to buď a) 8 hodin večer, pro lekce konané následující den dopoledne, nebo b) 8 hodin ráno, pro lekce začínající po poledni (od 12:00 včetně) týž den. V případě, že se odhlásíte po tomto čase, bude Vám účtován storno poplatek ve výši sta procent z ceny lekce.


Q: Jak si dobiji kredit?
A: Dobít kredit lze převodem na účet (č.ú. 43-4556060277/0100), jako variabilní symbol prosím uveďte:

  • 100 - pro použití částky jako kredit - jakákoliv částka, ideálně celý násobek 130 Kč,
  • 110 - zakoupení 10vstupové permanentky (Jóga Startér),
  • 120 - zakoupení 20vstupové permanentky (Jóga Máster),
  • 130 - zakoupení měsíční permanentky (Jóga Magor),
  • 205 - zakoupení 5vstupové permanentky (Jóga Freshman) - studenti,
  • 210 - zakoupení 10vstupové permanentky (Jóga Student) - studenti.

!!! Do popisu pro příjemce prosím uveďte své jméno a příjmení !!!

V případě nedostatečného kreditu pro koupi permanentky nebude permanentka přiřazena.


Q: Jak funguje kreditní systém?
A: 
Každý uživatel může mít na svém účtě "jakékoliv" množství kreditu (1 kredit = 1,- Kč). Z tohoto kreditu pak může hradit jednotlivé lekce (tím, že se na lekci rezervuje), mimořádné lekce nebo workshopy (pokud bude kredit dostatečný), nebo si pomoci kreditu může zakoupit permanentku (10 vstupů - Jóga Startér, 20 vstupů - Jóga Máster, měsíční plastnost - Jóga Magor; studentské permanentky jsou připisovány manuálně, tj. nelze si je v systému koupit: 5 vstupů student - Jóga Freshman, 10 vstupů student - Jóga Student). Kredit i permanentky se dají kombinovat - při rezervaci si můžete vybrat, zdali rezervaci chcete uhradit pomocí kreditu nebo strhnutím vstupu z permanentky.


Q: Mám další 1000 + 1 otázku a neznám na ni odpověď!
A: 
Pošlete nám dotaz a my Vám odpovíme a otázku zodpovíme i zde. Třeba to bude zajímat i někoho dalšího.


 

Náš Budha