Otázky & Odpovědi

Punk Jóga

Občas se člověk trochu ztratí a dokumentaci či podmínky nikdo nečte. Proto pár rychlých odpovědí


Q: Jak na ZOOM lekce?
A:  

  1. Je třeba nainstalovat aplikaci na:
  2. Být zaregistrován v Rezervačním systému Punk Jógy. Informace o registraci zde.
  3. Rezervovat se na lekci v Rezervačním systému Punk Jógy.

Informace o připojení na lekci (Meeting ID, passcode) Vám dorazí pět minut přes SMS na telefon uvedený u Vaší registrace.


Q: Lze kredity v Rezervačním systému použít i na videa?
A: 
 Jde o oddělené systémy, bohužel nejsme schopni kreditní účty propojit. 


Q: Budou lekce ze ZOOMu dostupná na úložišti?
A: 
 Aktuálně s tím nepočítáme.


Q: Jak se mohu rezervovat na lekci?
A: 
 Klikněte na odkaz Rezervační systém. V tomto případě však musíte již být registrován(-a) v systému a mít kredit v minimální výši 100,- Kč.


Q: Nechci se registrovat, je to problém?
A: 
Není, jen nebudete mít možnost rezervovat si místo na lekci. Můžete přijít jen tak, nemůžeme Vám však zaručit, že lekce nebude obsazena. Navíc v případě náhlého zrušení lekce nebudete o této skutečnosti informován(-a) pomocí SMS zprávy.


Q: Kdy se mohu rezervovat na lekci?
A: 
Na lekce se dá standardně přihlašovat čtyři týdny předem. Záleží tedy, kdy bude mít účet s dostatečným kreditem.


Q: Provedl(-a) jsem registraci, ale nemohu se do systému přihlásit!
A: 
Do e-mailu Vám po zadání nacionálů měla přijít zpráva obsahující aktivační odkaz, který je potřeba prokliknout. Ověřuje se tím platnost e-mailové adresy a zároveň tím částečně zabráníme zbytečné duplicitě uživatelů v systému. Pokud Vám e-mail nepřišel, možná skončil  ve spam složce - podívejte se raději i tam Pokud mail od nás i přes to nenajdete, neváhajte nás kontaktovat.


Q: Jaké jsou storno podmínky rezervace?
A: 
Storno podmínky jsou popsány v Pravidlech rezervačního systému na stránkách Rezervačního systému.V kostce řečeno: odhlásit bez penalizace (celý kredit bude vrácen) se dá vždy do osmi hodin a to buď a) 20:00 hodin večer, pro lekce konané následující den dopoledne, nebo b) 8 hodin ráno, pro lekce začínající po poledni (od 12:00 včetně) týž den. V případě, že se odhlásíte po tomto čase, bude Vám účtován storno poplatek ve výši sta procent z ceny lekce. Výše uvedené neplatí pro online lekce, kde je možno lekci stornovat bez storno poplatku max. 5 min před zahájením lekce.


Q: Jak si dobiji kredit?
A: Dobít kredit lze převodem na účet (č.ú. 2300723576/2010). Připsání kreditu proběhne maximálně do dvou následujících pracovních dní.

!!! Do popisu pro příjemce prosím uveďte Vaši emailovou adresu!!! Předejde tak tím případným problémům při dobíjení kreditu.


Q: Jak funguje kreditní systém?
A: 
Každý uživatel může mít na svém účtě "jakékoliv" množství kreditu (1 kredit = 1,- Kč). Z tohoto kreditu pak může hradit jednotlivé lekce (tím, že se na lekci rezervuje), mimořádné lekce nebo workshopy (pokud bude kredit dostatečný)


Q: Mám další 1000 + 1 otázku a neznám na ni odpověď!
A: 
Pošlete nám dotaz a my Vám odpovíme a otázku zodpovíme i zde. Třeba to bude zajímat i někoho dalšího.


 

Náš Budha