noob.to would be the hottest and also the newest style within our online website.both https://www.celinereplica.ru/ and box felt so cheap.we offer large quantity high-end replica hublot here at wholesale prices.https://www.replicauhren.to/ with aaa quality at our fake watch store from china.stringent specifications will be the features regarding luxury golden-state-warriors.ru.the unique investment decision importance is just about the great things about cheap https://www.basketballjersey.ru/ under $50.vape kopen,a perfect blend of comfort and fashion.pure hand to create is a major feature of https://wellreplicas.pl watches.when compared with any other products who makes the best miumiu.to miu miu outlet shows a very high worldwide recognition.
Harmonizujeme
A to na všech úrovních bytí.
zobrazit
Smích, přátelství a láska
Základní ingredience, která s vámi budeme sdílet.
zobrazit
Nebuď zkostnatělej!
Jóguj jak o duši pro duši!
zobrazit

Punk JÓGA

Punk Jóga

Je brněnské jógové studio, které vytvořila Dana Čechmanová podle vlastní vize o prostoru k setkávání. Každý z vás, kdo přijde se stává hvězdou, která se rozsvítí a svítí ve vesmíru PUNK JÓGA.

Duše PUNK JÓGY!

Jógové studio PUNK JÓGA v Brně bylo založena v prosinci 2016 Danou Čechmanovou. Vytvořila jej podle vlastní vize o prostoru k setkávání. Každý, kdo sem přijde se stává hvězdou - hvězdičkou, která se rozsvítí a pak svítí ve společném vesmíru jménem PUNK JÓGA.

Každá hvězda ví, že je součástí celku - s možností prostoru pro poznání, kým je ona sama. Jóga je klíčem k rozpoznávání záře každé hvězdy a odkrývání úrovní světla.

 

Proč jít do PUNKU?

Když do PUNKU vstoupíte, ucítíte jak je prostor “napapanej” nádhernou harmonickou energií, kterou vytváří každý z vás.

PUNK je místo napojené na kosmickou sílu vesmíru, kde energie frčí ve prospěch harmonizace všech úrovní prožívání. Na uzemnění si u nás můžete dát kávičku, čaj a dortíček. Jóga je o radosti, přijďte ji s námi sdílet.

 

Náš Budha