noob.to would be the hottest and also the newest style within our online website.both https://www.celinereplica.ru/ and box felt so cheap.we offer large quantity high-end replica hublot here at wholesale prices.https://www.replicauhren.to/ with aaa quality at our fake watch store from china.stringent specifications will be the features regarding luxury golden-state-warriors.ru.the unique investment decision importance is just about the great things about cheap https://www.basketballjersey.ru/ under $50.vape kopen,a perfect blend of comfort and fashion.pure hand to create is a major feature of https://wellreplicas.pl watches.when compared with any other products who makes the best miumiu.to miu miu outlet shows a very high worldwide recognition.
"K naší cestě růstu do vyšších spirituálních úrovní bytosti, potřebujeme kvalitní vertikalizaci."
Studio funkčního pohybu a jógy zdravě
zobrazit
Funkční pohyb
"Vycházíme z pravidel a zákonitostí anatomie a fyziologie lidského těla."
zobrazit
Jóga zdravě
"Ctíme filozofii jógy a ctíme lidské zdraví."
zobrazit

Punk JÓGA

Punk Jóga

Studio funkčního pohybu a jógy zdravě. Funkčním pohybem rozumíme jakýkoliv pohyb, který respektuje anatomii a fyziologii lidského těla a jeho zákonitosti. Jóga zdravě je konceptem, kdy ásany jsou modifikovány tak, aby směřovaly naše těla ku zdraví.

Studio funkčního pohybu a jógy zdravě

 

PUNK JÓGA BRNO

Hned zkraje je důležité zmínit, že nejsme "klasické jógové studio".

Naším zaměřením je především funkční a zdravý pohyb, který ctí anatomii a fyziologii lidského těla. Celý náš koncept z tohoto přístupu vychází.

Najdete u nás lekce jógy - jako jsou Vinyasa zdravě, Fyzioterapeutická jóga a také lekce Funkčního chodidla, lekce pro Zdravá záda, Myofasciál clinic, Pilates Clinic a další.

Lekce jsou vhodné pro každého, kdo si chce zacvičit, rozšířit pohled na pohyb a opřít se o zákonitosti, které nesou zdraví a funkčnost.

 

 

 

 

 

Náš Budha