Registrace

Punk Jóga

Tadáá, rezervace na PUNK JÓGU. Registrujte se v Rezervačním systému, dobijte si kredit a můžete se rezervovat na jednotlivého hodiny podle libosti.

Rezervační systém


Pokud něco není jasné, zkuste se podívat na Otázky & Odpovědi.


Registrace i rezervace je jednoduchá a zabere jen pár minut. Nám to pomůže v přehlednosti a dostupnosti jednotlivých lekcí. Pokud si nejste jistí, zavolejte nebo napište, ale jistě to zvládne i ten největší pankáč. Rezervační systém je aplikace mimo naše stránky, ale zde se dozvíte všechno podstatné. Takže šup do registrace nebo čtěte dále.


Proč se registrovat

Registrace je nutná k rezervaci vašeho místa na jakékoliv lekci, nebo semináři, který se u nás v PUNKU koná. Registrace je jednoduchá a rychlá a věříme, že ušetří mnoho času nám i vám. 

Co si připravit

Pro registraci si prosím připravte nezbytné informace, které po vás systém bude vyžadovat. Konkrétně vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail

 

Jak se registrovat

Všechno je jednou nové, proto jsme si pro vás připravili krátký návod v PDF, jak se registrovat do nového rezervačního systému. Chceme aby chození do PUNKU bylo co nejpohodlnější. Návod si můžete stáhnout zde.

Jak se registrovat

 

Náš Budha