Danča

Punk Jóga

V Punku cvičí Čakra jógu, Nebuď zkostnatělej, Startér, Ranní probuzení

Danča

Danča a její příběh:

Když Paní Jóga nakráčela do mého života cca před 12 lety, tak jsem se nejdřív trochu ošila a bránila. Pochopte, ta jóga je přeci dost divná a dělají ji jen takový spiriťáci.

To není můj šálek kávy. Pak ale přeci jen došlo k vzájemnému “oťukávání" jenže drahá Jóga vytasila svoje zbraně, natáhla páky, rozpřáhla chapadla, kterými jsem byla bezpodmínečně objatá. Zjihla jsem, omámila mě, okouzlila a taky dost vyburcovala vše, co se týkalo stavu mého těla a stavu mysli. Bylo to jasný. Jsem její a ona moje.

Budovaly jsme vztah. Já se začala intenzivně vzdělávat, studovat, co se kde dalo. Snažila jsem se zjistit co nejvíc o tom, kdo ONA je. Nevím, co přesně dělala zatím Má Drahá, ale zdálo se, že má jaksi “navrch". Odhalovala mi další a další tajemství a překvápka, možnosti, úrovně. Vždy přesně tak akorát, abych to mohla uvidět, pochopit a prostě nějak pobrat.

Roky ubíhaly a z mileneckého vztahu jsme se přehouply v cosi hlubokého, stále dost intenzivního a popravdě ne vždy úplně romantického,líbivého.

Když popíšu moje TEĎ - jsme stále spolu...

S prožitkem a poznáním toho, že 

"JÁ JSEM JÓGOU A JÓGA JE MNOU"...

Jóga je unikátní systém pro tělo a mysl, který nám nabídne jen nás samotné. A už je jen na každém z nás, zda vykročíme na cestu. 


Lektor od roku:
2005
V PUNKU cvičí:
všechny druhy jógy
Oblíbená ásana:
obrácený bojovník
Lektoři
Náš Budha