Pohybový RozvojDen

Punk Jóga

Chceš vyčistit hlavu a uvolnit tělo? Zažij s námi celodenní kurz na zdravý pohyb se 3 workshopy: Zdravá jóga, Autentický pohyb a PlayFight!

Zdravá jóga - Danča Čechmanová z Punk jóga


Ctím jógu, ale ještě více ctím naše zdraví - říká Danča, která jógu praktikuje více než 15 let, ale před 2,5 lety jí po lekci jógy rozbolely bedra. Otevřela atlas anatomie a začala přemýšlet nad tím, co je špatně a proč. Rozčarování bylo veliké, zjistila, že špatně provedená střecha oplošťuje záda, že nevhodně postavený bojovník způsobuje vbočený palec a mnoho dalších zaběhlých nezdravých pohybů.

Pořád se učíme, zjišťujeme, bádáme! Nebuďme ovce a pojďme objevit tyto mýty pohybových vzorců. Zjistíme, jak se u jógy nezranit a cvičit zdravě v souladu s anatomií člověka. Tak jak se vše posouvá i pohyb zaznamenal novou éru, která preferuje především pohyb zdravý!

Autentický pohyb - Marek Hladík z centra Kmen


Ponoříme se do plného prožívání přítomnosti a vejdeme do světa beze slov, kde objevíme nový způsob, jak být ve svém těle a jak mu naslouchat. Zaujmeme netradiční přístup k pohybu, který se díky tomu stane léčivým pro naše tělo i duši.

Autentický pohyb nemá předepsanou podobu a vychází z našich aktuálních impulsů, pocitů a potřeb. Tak využívá sílu přirozenosti a inteligenci těla. Svým životem budete procházet s větším kontaktem se svým tělem, budete lépe vnímat své potřeby a díky tomu také efektivněji naplňovat své životní záměry a sny. A co je hlavní – budete více sami sebou.

PlayFight - Jakub Rajtmajer z PlayFight CZ

 

Hravě se poperete, řeknete si, jak jste se u toho cítili a my věříme, že vám to zlepší život! PlayFight je metoda osobního rozvoje, která využívá primární situaci hravého zápasu a upřímné sdílení k vědomé práci s emocemi, umění konstruktivní komunikace a vytváření autentických vztahů. Základem je bezpečné prostředí: podpora, autenticita a otevřenost ve skupině.

PlayFight je pro vás jestli chcete:

  • jít si za svým cílem s odvahou a respektem,
  • respektovat a nastavovat své hranice,
  • dostat se do kontaktu se svými emocemi,
  • učit se konstruktivně komunikovat své emoce,
  • naučit se nevyhýbat konfliktům a pracovat se svou zlostí,
  • spojit se se svou životní silou a hravostí.

 Delikátní občerstvení i nápoje jako káva, čaj a limonáda budou k mání během celého dne.

Sežeň si lístek na https://bit.ly/Pohyb-11-21

Cena za celodenní kurz s lahodným občerstvením a zážitek na celý život je 1200 Kč.

Kapacita kurzu je pouze 12 účastníků, tak zbytečně neváhej, protože lístky rychle mizí...

Po bohatém programu jste zváni na otevřený otevřený Kmenový večer. Užijeme si pohodovou společnost, zdravé dobroty a plodné rozhovory! Když budete mít chuť vzít své nástroje, sem s nimi! 

RozvojDen proběhne opět v našem partnerském centru Kmen - krásném komunitní místo se skvělou energií.

Těšíme se na tebe,
tým Kalokagathia, Kmen, Punk jóga a PlayFight CZ

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: Akce

Náš Budha